Jdi na obsah Jdi na menu
 


21.kolo: Kings - Maníci 14:4

27. 2. 2017

Včera jsme se utkali s úřadujícími mistry - Maníky z Frýdku. Jejich kvality všichni znají, navíc v minulém zápase porazili Supy, takže jsme čekali velmi těžký zápas. Oba týmy nastoupily v plné palbě: Klimas, Pszczolka, Czudek a Pilch vs Polách, Vilagi, Krol a Mandys. Jako první šli k terčům Marťas proti Mirkovi a Radek proti Kubovi. Mirek Marťase porazil a Radek to měl s Kubou 1:1, Kuba na dablu a Radek 115 bodů. Velmi důležitý moment a parádní Radkovo zavření yes Stav 1:1. Rosťa 2x sedmé s Pavlem, Guga také 2:0 s Martinem. Stav byl 3:1 a bylo ještě mnohem líp, když se nám podařilo vyhrát všechny 4 další zápasy. Marťas seknul 2:0 Kubu, Rado také 2:0 s Mirkem, Rosťa otočil zápas s Vilagiem a Guga za stavu 1:1 předvedl něco podobného jak Rado - zavřel 114 yes Stav až neuvěřitelný 7:1. Maníci jsou doposud jediný tým, co nás porazil v týmové 501 a nahnuté to bylo i tentokrát. Velmi dobře ale zahráli Marťas s Radkem, kteří urvali oba legy. V cricketu jsme bohužel na obou strojích tahali za kratší konec. Stav po párovkách stále skvělý - 8:2. Žádné podcenění není na místě, víme co maniaci umí. Marťas šel na Martina a otočil zápas na 2:1 - okořenil to pátým kolem. No a jelikož Radek pokračoval ve své neporazitelnosti (která je aktuálně na 8 zápasech) a vyhrál 2:0 s Pavlem, bylo hotovo nečekaně brzy - 10:2. Rosťa 2:0 porazil Kubu, jen Mirek včera zlobil a seknul Gugu 2:1. Do poslední série nejdříve Marťas porazil 2:0 Pavla - a opět s pátým kolem yes. Poté vystřídal Marek Rada a připsal si skalp šipkové legendy Franty Příhody. Znavený Rosťa nestačil na Mirka a do posledního zápasu mě pustil Guga hodit si proti rovněž střídajícímu Břeťovi. Jelikož bylo dávno rozhodnuto, nesvazovala mě tentokrát nervozita (nervy byly navíc již solidně obalené alkoholem, jelikož jsem nepředpokládal, že bych do zápasu mohl zasáhnout), takže se mi podařilo celkem bez problémů vyhrát a přidat i zavření 119. Konečný stav 14:4. Zápas to byl alespoň z naší strany rozhodně výborný, byť asi nedosahoval úrovně prvního vzájemného zápasu u Maníků (no možná Marťas nebude souhlasit  :-p  ).  Celá naše čtyřka předvedla super výkon, Rado navázal na bezchybný výkon z Jablunkova, Marťas si drží výbornou formu již delší dobu. Guga si určitě spravil náladu a Rosťu připravil o 100% jen démon alkohol  :-)  Na Manícich se očividně projevil náročný víkend a pozdní návrat z RGP.  Jsou to pro nás rozhodně výborné tři body a již vyhlížíme příští - opět supertěžký zápas na Virusu.

 

Body:

Marťas: 4/3 (1x bingo + 2x páté kolo)

Radek: 3/3 (2x šesté)

Rosťa: 4/3 (1x bingo + vítěz kategorie 81+ s deseti zářezy)

Guga: 3/2 (1x bingo)

Marek: 1/1 (1x bingo)

Kryštof: 1/1

 

Maníci:

Pavel: 4/0

Martin: 3/0

Mirek: 4/3

Kuba: 3/0

Franta: 1/0

 

Na super kvalitní fotce nejmenovaného umělce si můžete povšimnout skalního fanouška, který využil možnosti vyfotit se se svými hrdiny..    :-p

20170226_192932.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Raketounamars

(Kumas, 1. 3. 2017 21:49)

Tak to foto nemá chybu a ten komentář k foto taky :-) místní fanoušek je nejlepší :-D V neděli na Virus vláčkem,už se těším :-)