Jdi na obsah Jdi na menu
 


16.kolo:Tazmani - Kings 7:11

11. 2. 2017

Netradičně ve čtvrtek jsme dohrávali zápas 16.kola na Tazmanech. Ani tentokrát jsme komplet nebyli, chyběl Rosťa. Vyjeli jsme s "bezpečným"  předstihem. Bohužel kápo se před sezónou podíval na všechny hrací místa, kromě Orlů a Tazmanů a jak na potvoru, právě tyhle týmy hrají jinde než jsme mysleli...   :-p    No a jelikož ostatní se na to vyprdli, dojeli jsme na špatná konec Ostravy. Stroje tam sice měli ale sličná servírka nám oznámila, že šipky se hrát určitě nebudou. Takže nakonec předstih zas tak velký nebyl. Začínáme v sestavě Marek, Marťas, Guga a Radek, já vše sleduji u lahodného birellu. Začínají Guga s Radkem, zatímco Guga svůj zápas otáčí, Radek bombarduje pětky. Stav 1:1. I po dalších dvou zápasech je to plichta, Marťas vítězí, Maro se zahřívá. Další 2 zápasy a opět remíza. Guga vítězí (zavíračka 2x dabl 16), Radkovi se stále líbí hlavně pětky a Pavel Dorociak se navíc vyřádil. Stav 3:3. Hrají Marek a Marťas, oba tečou 1:0. Marek lehce kuriózně zavírá 6.kolo bez jediného náhozu 95+ (házel lepší numera) ale třetí leg neklapnul. Marťas to má 1:1, má 152 a soupeř čeká na dablu. Čekal ale nedočkal se :-)  Stav 4:4. Všichni si uvědomují, že rozhodnou, nebo hodně napoví čtyřhry.

Do nich to jdu zkusit, v rozhazováni to celkem padalo a i hra bez chlastu už poslední dobou není nebyla tak strašidelná. Bohužel to ale nepadá...jak já bych si dal pivo, nebo dvě deci bílého....rumu třeba.. Radek si ovšem dobrou hrou dabla připravuje a mě stačí hodit povinnost. Bohužel přichází mega nához 8 bodů, soupeř mě podjíždí a Radek už si po dablu nehodí.. (poznámka pro kapitána, už nás spolu nepiš) Tenhle experiment nevyšel, pokud budu šofér, už do hry až na čtyřhry nejdu, tempo na rozehrání je pomalé, do toho ten tlak nepos*at to spoluhráči. Vedle ovšem uspěli Marťas a Guga a tak rozhodl třetí leg. Soupeř hraje moc dobře, co kolo to pískání, je to ale vyrovnané. Marťas jde k terči, má 144, soupeř blízko dablu, je tedy potřeba aby nehodil 8 bodů. Marťas má ovšem lepší plán a těch 144 zavírá a mi padá šutrák ze srdce. Cricket hrají obě naše dvojice parádně a tak vedeme 6:4. 

Do hry jsou Marek a Marťas. Marek potvrzuje avizovanou formu a vítezí 2 :0. Marťas taky, 2x šesté kolo ale trochu polevuje a zavírá už "jen" 122.  Vedeme 8:4. Radek konečně naplno nachází správný segment a vítězí 2:0, Gugovi se ovšem nevede, takže na desátý bod si musíme počkat. Ten nakonec přidal kapitán Marek, vedle hrající Marťas nejdřív zavírá 92 ale ve třetím legu zahodil asi 12 šipek na 100% zápis, škoda, zasloužil by si to. Guga teče, Radek vede ale nakonec zápas otočil jak Guga, tak Radkův soupeř. Konečný stav 7:11. Hrály se pěkné šipky, průměrně zavřené kolo měly oba týmy pod 8. Dobré body.

Body:

Marek: 4/2 (1x 6.kolo)

Marťas: 4/3 (1x 6.kolo, zavření 152, 144, 122, 92)

Guga: 4/3 (1x 6.kolo)

Radek: 4/1

Kryštof: 8 bodů v týmovce

 

Tazmani:

Dorociak: 3/1

Jamrož: 4/2

Harviš: 4/1

Urbánek: 4/3

Sobotka: 1/0

 

a závěrem, abych nezapomněl: 

 

589f9d6bd755d197.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář