Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hrčava Darts Open 2019

11. 6. 2019

V sobotu jsme se vydali za sedmero hor do dalekých krajin hrčavských, na turnaj dvojic, který tam zorganizoval kápo Marek. Konečné účasti moc nepomohlo – kromě detailu, že je to malinko z ruky, ani hezké počasí. Sešlo se nakonec 10 dvojic, které byly rozděleny do dvou skupin. Hrálo se každý z každým, 501DO na jeden display, na dva hrané legy. Všechny týmy postoupily do oboustranného pavouka, kde byly nasazeny, dle pořadí ve skupinách. Pavouka bohužel nemám a kromě našich zápasů jsem se věnoval zejména dodržování pitného režimu, tak bohužel nemám moc šajnu kdo skončil který ve skupinách a kdo s kým hrál v pavouku. My (Kati ze Sosny) jsme nakonec skončili v naší skupině druzí – o rozhoz na střed proti Bobrům. V pavouku na nás čekali Chlapieczcy z Mostów. První leg vypadal nadějně, pak hodil Roman Zwrtek bingo, průběh legu tím zvrátil a tekli jsme. Ve druhém legu se podařilo vyrovnat, soupeř ale nějaké ty šipky na výhru měl, mám pocit, že i souseda jsme viděli. Ve třetím legu se ruce splašily Rosťovi, který hodil 2 binga a pak zavřel 71. Takže i když jsem se to všemožně snažil sabotovat, postoupili jsme do dalšího kola, kde nás čekaly mladé pušky Bujok a Gawlas (Malfini). První leg mají lehce navrch a k dablu nás nepouští Adam, ve druhém už Rosťa čekal na dablu ale k němu ho pro změnu nepustil Dan. Takže jdeme vlevo. Tam na nás čekají Pavel Maštalíř a Milan Habčák. Moje mizerné náhozy pokračují a tak nás Pavel 2x první šipkou posílá do lesa. Pak už jsem jen hojil žal a smutek, takže netuším, jak se komu dále dařilo. Až tedy na finále, kde se utkali Malfini a Bobři. Úspěšnější jsou nakonec zaslouženě mladí střelci a všem ostatním nezbylo nic, než utřít slzy a pogratulovat vítězům.

Konečné pořadí:

  1. Malfini (Dan Bujok ; Adam Gawlas)
  2. Bobři z Bystřice (Henryk Jochymek ; Martin Lysek)
  3. Chłopieczcy z Mostów (Libor Karch ; Roman Zwrtek)
  4. Billiard (Pavel Maštalíř ; Milan Habčák)

       5-6.  Kati ze Sosny (Rosťa Czudek ; Kryštof Kuczera)

       5-6.  Alpy (Robert Harvan ; Tonda Wolný)

7-8. GP Team (Petra + Gustav Pilchovi)

7-8. Cajmani (Rychlík ;Suszka)

9-10. Mates a Lajci (jména nemám  )

 

Nejlepší hráčka: Petra Pilchová

Nejlepší hráč: Rosťa Czudek

První bingo: Roman Zwrtek

 

Turnaj byl perfektně zorganizován, obrovské díky patří místním zástupcům obce Hrčava, sponzorům ale zejména Markovi Fickovi. Je to sice štreka ale věřím, že se jednalo o první z mnoha ročníků Hrčava darts open.

PS: nakonec ne vše bylo úplně bez chybičky, někdo si třeba propálil dres, někdo si na zadku roztrhnul kraťasy, nevšimnul si toho a pak v nich druhý den chodil po městě..

PS2: Pavla Maštalíře už nezvat, to je snad třetí turnaj ze kterého nás vyřadil..    

hr1.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář