Jdi na obsah Jdi na menu
 


Souhrn 2.kola + 3 kolo:

3. 10. 2017

2.kolo:

Ludgeřovice – Supi: dle očekávání to bylo pouze otázkou skóre, které je nakonec 3:15. Stříbný 4 body.

Orli – Bad Boys: do půle vedli Orli 6:2, pak to hosté srovnali až na 7:7 ale závěr opět patřil Orlům, kteří berou 3 body za výhru 10:8.

Jestřábi – Brooklyn: zápas měli domácí pod kontrolou a v podstatě furt vedli o 4 body a nakonec vyhráli 11:7. Kubánek 4b.

Kryptokoriáni – Gerlich: tentokrát už havířovští nepřekvapili a Fulnek má další jasnou výhru (6:12), byť opět bez Humpuly a Dedka. Barbořák 4 body.

Rakety – Maníci: Rakety schytaly solidní raketu, první bod uhráli až v cricketu a nakonec prohráli jasně 4:14. Mandys 4 body

Hrozný střelci – Kings: o našem zápase by mohl/měl poreferovat někdo z účastníků ale dle skóre 3:15 to byla kočka-myš. Radek a Guga po 4 bodech, 3 přidal Rosťa B. a 2 Fico + obě čtyřky.

Virus – Tazmani: i Virusáci potvrdili roli favorita a podle zápisu si celkem zastříleli. Výhra 13:5, Uvíra bodl 4. kolo.

Rytíři – Target: zatímco předchozí zápasy měly své favority a trefit je nebylo těžké, zde jsem tipoval remízu a ta fakt přišla, byť z ní v Ostravě radost mít nebudou, páč vedli už 4:9 a nakonec mají jen bod, protože prodloužení zvládli Rytíři.

 

3.kolo:

Supi – Jestřábi: 1

Bad Boys – Ludgeřovice: 1

Maníci – Rytíři: 1

Tazmani – Orli: 2

Gerlich – Střelci: 1

Brooklyn – Rakety: 1

Target – Kryptokoriáni: 10

Kings – Virus: 1 ale až 26.11.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář