Jdi na obsah Jdi na menu
 


21+22.kolo

5. 3. 2018

21.kolo:

Ludgeřovice – Virus: žádné překvápko, domácí se drželi jen do čtyřher, pak už jen Virus navyšoval skóre na konečných 6:12.  Lukáš Uvíra 4b.

Orli – Jestřábi: orli nám furt dýchají na záda a touhle výhrou s Jestřáby a před naším zápasem s Maníky, nás stáhli na 4 body. Proti Jestřábům měli drtivý nástup a vedli 6:0. Pak se hosté trochu zacukali a stáhli to na 7:5 ale závěr patřil Orlům, kteří vítězí 11:7.

BadBoys – Rytíři: zde se už – aspoň pro mě, překvapení konalo. Rytíři v podstatě celý zápas vedli a berou pro ně velmi cenné 3 body za výhru 7:11.

Supi – Kryptokoriáni: i tady se hosté drželi do půlky, pak Supi přidali a Nakonec vítězí jasně 13:5. Za domácí dle zápisu odehrál dobrý zápas Dubělčík, za hosty uhrála parádní 3 body Veronika, která nestačila až v závěru právě na Lukáše.

Tazmani – Ranec:  5-bingový zápas, domácí dlouho vedli, hosté v závěru srovnali na 8:8 ale o třech bodech pro Tazmany rozhodli 1-bodový Sobotka a 4-bodový Kamil Harviš.  10:8

Brooklyn – Střelci:  střelci se výhrou ve čtyřhře dostali do vedení 4:5, jenže pak už přidali jen bod a vezou si výprask 12:6. Po lednovém období kdy pravidelně sbírali body, nyní čekají na nějaký ten bod už 7 zápasů. Michal Ištok bez ztráty legu a dle zápisu 5x 5.kolo, což sice možné je ale jestli to nebude spíše překlep..

Target – Gerlich: domácí schytali druhý výprask v řadě, byť nebyl Gerlich v úplně top top sestavě a v pohodě si prostřídali. Konečné skóre 3:15, Dušan Dedek 4b.

Maníci – Kings:  9:10p

 

22.kolo:

Kryptokoriáni – BadBoys: domácí umí kousat ale tipuju těsnou výhru hostů

Jestřábi – Ludgeřovice: domácí ještě více přiblíži hosty sestupu

Rakety ranec – Orli: nějaká ta ztráta Orlů by se nám sice hodila ale tady se konat nebude

Hrozný střelci – Supi: domácí série bez bodů se tutově protáhne

Virus – Target: že by třetí výprask v řadě pro hosty?

Gerlich – Maníci: tak jako, Maníci umí a úplně bez šancí nejsou ale body z toho moc nekoukají

Rytíři – Tazmani: tipnu si, že víc bodu urvou domácí

Kings – Brooklyn: nevím kdo bude ale tento zápas musíme zvládnout

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář