Jdi na obsah Jdi na menu
 


13+14 kolo

8. 1. 2018

13.kolo:

Ludgeřovice – Gerlich: očekávaný výsledek, byť ještě v půlce to bylo celkem vyrovnané – po párové 501 stav 4:5. Pak už ale domácí uhráli jen leg a konečné skóre je 4:14. Dan Barbořák 4 body.

Orli – Target:  Orli vedli před čtyřhrami už 6:2, nakonec ale museli 3 body pojistit až v posledních zápasech, páč hosté to stáhli až na 9:7. Marek Tíc se na další 4 body nadřel trochu víc, 3 zápasy měl přes 3 legy.  Konečný stav 11:7.

Supi – Virus:  hosté sice začali výhrou v prvním zápase, jenže dalších 7 berou Supi a bylo vymalováno. 5 z těch 7 zápasů bylo 2:1 takže hádám, že skóre mohlo vypadat i jinak.  Ale to je coby kdyby…   Supi nakonec vyhráli jasně 13:5.  4b Aleš Drobík.

Bad Boys – Brooklyn:  kluci z Jablunkova se u nás na turnaji prezentovali dobrou hrou a potvrdili to i proti Brooklynu, který porazili jasně 14:4. Roman Zwrtek 4b.

Rakety Ranec – Hrozný střelci: tipoval jsem to spíš na domácí ale střelci předvedli drtivou druhou polovinu. Po čtyřhrách 5:5, po nich berou první zápas Rakety ale pak už vítězí jen Střelci – 6:12. Hostující Jan Koždoň 4b.   

Tazmani – Maníci: to teda Tazmani Maníky moc nepotrápili, jak jsem tipoval. Od začátku kočka-myš a hotovo v půlce zápasu. Trio Mandys, Krol a Příhoda po 4b a Maníci vítězí 3:15

Rytíři – Kryprokoriáni: vyrovnaný zápas měli jednu chvíli lépe rozjetý domácí, kteří se čtyřhrami dostali do vedení 6:4 a ještě před závěrečnými 4 singly vedli 8:6. Hosté ale srovnali a nakonec urvali i druhý bod v prodloužení 9:10p.

Jestřábi – Kings8:10, koment vedle

Dohrávka 9.kola:

Supi – Gerlich: dlouho očekávaná dohrávka o první místo. Hosté přijeli bez Víti Sedláka a zpočátku to vypadalo s domácími na ručník – stav 0:6! Pak se ale Supi probudili, uhráli první dva body, čtyřhrami se dostali na dostřel a hned po nich vyrovnali na 6:6. Pak už by zápas vyrovnaný až do prodloužení, ve kterém byli nakonec úspěšnější hosté, kteří ale i přes tuto výhru 9:10p v průběžné tabulce (která nepracuje se vzájemnými zápasy) přepustili o skóre Supům první místo.  4 body si připsal Franta Humpula.

 

14.kolo:

Supi – Bad Boys: jablunkovští v minulosti Supy několikrát potrápili, při aktuální formě Supů to vidím ale na jejich 3 body.

Maníci – Orli: další zajímavý zápas a souboj o 4.místo. Tipuju ti na Maníky

Hrozný střelci – Rytíři: velmi důležitý zápas pro oba týmy. Střelci vyhráli posední 3 zápasy a předchozí 3 prohráli 8:10. Posledních 8 zápasů Rytířů neskončilo jinak než 10:8 nebo prodloužením,  takže to prodloužením docela smrdí i tentokrát.

Gerlich – Jestřábi: Fulnek si s chutí zatrénuje a vyhraje, pokud by ale soupeře podcenil a ti měli zrovna jeden ze svých lepších dnů…

Virus – Kryptokoriáni: Virus si určitě bude chtít spravit náladu, takže havířovské čeká „zbytečná“ cesta do Opavy

Brooklyn – Tazmani:  zde o něco více věřím hostům

Target – Ludgeřovice:  domácí uhráli v posledních 6 zápasech jen 2 body, zde by měli zabrat

Kings – Rakety Ranec: rozkaz zní jasně a tentokrát by snad sestava měla být o něco méně improvizovaná, takže body musí zůstat v Třinci

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář