Jdi na obsah Jdi na menu
 


11+12.kolo

12. 12. 2017

11.kolo:

Ludgeřovice – Hrozný střelci: zde jsem čekal výhru domácích, jejich trápení ale pokračuje a 3 body za výhru 7:11 berou tentokrát asi ne tak hrozní střelci, byť poslední zápasy za stavu 7:9 skončily 1:2, takže to asi byly pěkné nervy. Hostující Rumian 4 body.

Supi – Maníci: i zde jsem byl vedle, když jsem více věřil domácím. Ti sice vyhráli ale „jen“  za dva body 10:9p.  Plichtu zařídil v posledním zápase Kuba Mandys výhrou 2:1 proti Lukáši Dubělčíkovi.  100% Tomáš Stříbný. Podle zápisu se teda pískalo fest.

Jestřábi – Kryptokoriáni:  zde už to bylo bez překvapení. Hosté se drželi do půlky, pak už jim jestřáb povolil jen bod a konečné skóre je jasné – 13:5.  Za hosty opět velmi dobře Veronika Macurová, která přišla o 100% až v posledním zápase.

Tazmani – Gerlich:  Fulnek podruhé v řadě nečekaně ztratil body a to ještě můžou být rádi za ten jeden, páč za stavu 9:6 pro domácí to dotáhli do prodloužení, kde ovšem byli šťastnější Tazmani (10:9p). Ono to s tou jejich drtivou dominancí nebude zas tak žhavé. Scházet se pouze na vybrané soupeře nemusí vždy stačit. Co stačilo na dvojku, je na jedničku málo. Dan Barbořák ovšem bez ztráty legu.

Rakety – Rytíři: zde jsem čekal 1, 0, nebo 2. A měl jsem pravdu! Domácí si šli jasně pro body, hosté se trochu zacukali ve čtyřhrách, kdy vyrovnali na 5:5 ale po dalších 6 zápasech bylo jasno.  Konečné skóre 10:8

Brooklyn – Virus:  bodové ambice Brooklynu stojí a padají na tom, jak se daří dvojici Ištok/Milerski. I tentokrát zajistili většinu bodů ale nestačilo to, Virus si došel pro jasnou výhru 6:12. Lukáš Uvíra opět 100%. http://www.dc-virus.cz/news/a11-kolo-brooklyn-virus/

Bad Boys – Target: odloženo na 22.12.

 

Dohrávka 9.kola:

Bad Boys – Kings: v původním termínu jsme nedali dohromady 4 hráče, sestava je zatím nejistá i tentokrát. Každopádně nás čeká těžký soupeř v nepříjemném středečním termínu.

 

12.kolo:

Kryptokoriáni – Ranec: o něco víc věřím domácím

Maníci – Bad Boys: stejně i v tomto zápase jsou mírným favoritem domácí, hosté se ale určitě budou cukat

Hrozný střelci – Jestřábi: hosté vyhrají, bez debat

Gerlich – Orli: nemyslím si, že bude chtít Fulnek ztratit body potřetí v řadě, to už by přepustil první místo Supům. Pokud ovšem nebudou v silnější sestavě, nebudou to mít s Orly snadné

Virus – Rytíři: tady není o čem, 1

Brooklyn – Supi: tipuju výraznější výhru hostů

Target Ostrava!!! – Tazmani Ostrava!!! : ostravské derby!!! Zápas bude podle mě dost vyrovnaný!!!  Tipnu si, že body zůstanou v Ostravě!!!, zejména v té targetovské části!!!

Kings – Ludgeřovice: sestava překvapivě nejistá, chce to nic nepodcenit a mělo by to klapnout.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář