Jdi na obsah Jdi na menu
 


10+11.kolo

4. 12. 2017

10.kolo:

Kryptokoriáni – Ludgeřovice: hosté v minulém kole urvali první 2 body a dobře nakročeno měli i v Havířově – vedli 7:8. Poslední 3 zápasy a tak i výhru 10:8 urvali domácí.

Maníci – Brooklyn:  Maníkům mířili od začátku za třemi body, malinko se sice cukal Michal Ištok ale na víc než „přijatelnou“ prohru 11:7 to nestačilo.

Hrozný střelci – Orli:  Orli se na očekávané 3 body celkem nadřeli, po čtyřhrách tekli 6:4 a pak ještě 7:5. Z posledních 6 zápasů ale vyhráli 5 a celkově pak 8:10. Marek Tíc bez ztráty legu.

Gerlich – Bad Boys: překvapení kola se urodilo ve Fulneku, který tak bez porážky sezónu nedokončí. Zápas byl asi celkem vyrovnaný, 11 ze 16 singlů šlo přes 3 legy a z toho 9x uspěli hosté, kteří tak slaví nečekanou výhru 7:11. Výhra je o to překvapivější, že se velmi neobvykle bodově vůbec nezadařilo Martinovi Lyskovi. Roman Zwrtek 4 body a podle zápisu docela řádili i tříbodoví Henryk Jochymek a Mirek Krop. Jo, podceňovat syny venkova z Jablunkova se nevyplácí.

Virus – Rakety Ranec:  první body pro hosty přišly až za stavu 6:0 a nakonec z toho byla jasná výhra 13:5. Zdeněk Baier a Lukáš Uvíra po čtyřech bodech, Lukáš bez ztráty legu.  Více zde: http://www.dc-virus.cz/news/a10-kolo-virus-rakety-ranec/

Target - Supi:  Supi vedli po čtyřhrách už 3:7 ale nakonec se ještě fest zapotili, páč domácí stáhli až na 7:9 a o výhře Supu 8:10 zřejmě rozhodl až třetí leg zápasu Ščotka-Dubělčík.

Rytíři – Jestřábi: jem začátku vedli hosté 0:2, pak už bylo skóre jen vyrovnané, nebo o bod. Zápas tedy dospěl až do prodloužení, ve kterém uspěli hosté a berou 2 body za výhru 9:10p. Domácí Čech 4 body.

Kings – Tazmani: 13:5, koment vedle.

 

11.kolo:

Ludgeřovice – Hrozný střelci: tipnu si první 3-bodovou výhru domácích

Supi – Maníci: to by mohl být pěkný zápas, věřím ale jasně domácím, kteří mají silnější tým jako celek.

Orli – Kings: nás nečeká nic lehkého, Orli hrají zatím výborně a docela ve hvězdách je zatím naše sestava

Jestřábi – Kryptokoriáni:  tohle by měla být 1

Tazmani –Gerlich: Fulnek si bude chtít zpravit chuť a odskáčou to Tazmani

Rakety Ranec – Rytíři: že by 1? nebo plichta? nebo 2?

Brooklyn – Virus: tady není o čem, 3 body do Opavy

Bad Boys – Target: odloženo na 22.12.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář