Jdi na obsah Jdi na menu
 


Souhrn 25.kola

27. 3. 2017

Souhrn 25.kola:

Jestřábi – Kryptokoriáni: domácí potvrdili dobrou formu a vyhráli 10:8. Podrobný zápis zatím chybí.

BadBoys – Rytíři: hosté vedli v Jablunkově celý zápas, jeden moment už 5:9, domácí ale zabrali a dotáhli zápas do prodloužení. V něm už byli opět úspěšnější hosté a berou 2 body.

Supi – Ludgeřovice: podle očekávání Supi vysoko vyhráli (14:4). Dubělčík a Drobík po 4 bodech.

Ranec – Brooklyn B: i tady to dopadlo podle předpokladů – výhra Rance 11:7

Tazmani – Bohumíny:  hosté neuspěli a jelikož Brooklyn a Kružberk ano, začíná být jejich situace velmi složitá. Na barážovou pozici ztrácejí 5 bodů, na záchranu 7. Tazmani vyhráli 11:7, 4 body si připsal Dorociak.

Kings – Orli: 15:3 koment vedle

Kružberk – Virus: velmi nečekaný výsledek, domácí urvali 2 body za výhru v prodloužení, které si Virus vynutil výhrami v posledních dvou zápasech

Brooklyn – Maníci: zaváhání Virusu mohli využít Maníci, jenže i oni berou jen jeden bod. Brooklyn přitom vedl už 9:6. Michal Ištok 4 body. Rozdíl mezi třetím Virusem a čtvrtými Maníky tak zůstal 4 bodový a tohle může Maníky hodně mrzet.

 

5 kol před koncem máme stále náskok 7 bodů na Supy. Jejich náskok na třetí Virus je již 8 bodový. Úplně dole zůstává Brooklyn B a Výhybka.  Z nečekaných výher Brooklynu a Kružberku asi nemají moc radost v Ludgeřovicích, kde drží první nesestupovou pozici.

26.kolo:

Ludgeřovice – Kings: domácí sice potřebují body ale věřím, že s námi je neuhrají

Brooklyn B – Supi: tady je otázkou jen skóre

Orli – Tazmani:Orlům zápas u nás nevyšel, doma si to ale pohlídají

Kryptokoriáni – Kružberk:domácí sice mají na barážovou pozici 7 bodů náskok ale nemají úplně jednoduchý los, po  tomhle zápase je čeká další přímý boj o záchranu s Brooklynem a pak 3 těžké zápasy s týmy shora. Určitě budou chtít vyhrát, pro Kružberk je to naopak šance dostat se na dostřel. Myslím, že 3 body zůstanou v Havířově.

Rytíři – Ranec:  rytíři mají doslova masakr los, po tomhle kole je čekají postupně Maníci, Supi, Virus a my, takže pokud nepřekvapí někoho z favoritů, mohla by to být jejich poslední šance bodovat..

Maníci – BadBoys: to by mohl být pěkný a těsný zápas. Tipnu si výhru domácích 10:8

Virus – Brooklyn: Virus 2x po sobě bral jen bod a trochu si zkomplikoval situaci. Navíc je čeká zápas v Jablunkově a pak přímý souboj s Maníky. Zápas s Brooklynem určitě zvládnou.

Bohumíny – Jestřábi: domácí už to budou mít se záchranou hodně těžké (poslední 2 kola Bad Boy a Maníci). Pokud ale chtějí mít aspoň teoretickou šanci, potřebují Jestřába porazit. Budou to mít ale hodně těžké, Jestřábi bodovali v posledních 7 zápasech včetně těžkých zápasů s Jablunkovem, Maníky a Virusem. Zkusím těsnou výhru hostů…možná plichta. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář