Jdi na obsah Jdi na menu
 


Souhrn 23.kola

14. 3. 2017

Dohrávka 21.kola: Supi - Virus: výsledek tohoto zápasu nás velmi zajímal a je jasné, že nám udělal velkou radost. Supi vedli 5:3 ale ztratili obě čtyřhry, poté odskočili na 8:6 ale poslední 4 hry urval Virus, který tak bral 3 body za výhru 10:8.

Více o zápase zde: http://www.dc-virus.cz/news/dohravka-21-kola-supi-virus/

23.kolo:

Jestřábi - Maníci: Jestřábi obrali druhý zápas po sobě o bod favorita a mohlo být z jejich pohledu i lépe, páč vedli 9:7. Krol a Mandys ale přes 3 legy dotáhli zápas do prodloužení, kde nakonec Maníci urvali i bod navíc. Juroška si připsal stejně jako proti Jablunkovu 4 body. 

Brooklyn B - Ludgeřovice: tady mi tip vyšel. Hosté se poprvé dostali do vedení až za stavu 8:9 ale v posledním zápase o 3 body přišli. Nakonec berou 2 body za výhru v prodloužení. Štefan 4 body.

Ranec - Orli: orli měli zápas pod kontrolou a musí je mrzet těch pár zaváhání, co se jim poslední dobou povedlo. Vypadá to pro ně na boj o 5-6 místo.

Tazmani - Virus: opavští potvrdili body se Supy a pevně drží 3.místo. Jasná výhra 5:13, Výtisk 4 body.

Brooklyn - Rytíři: hosté si jasnou výhrou 5:13 upevnili 7.místo na kterém už zřejmě zůstanou. Kawecki a Podbiol po 4 bodech.

Kružberk - Bad Boys: překvapení kola, které zřejmě bude stát Bad Boys zbytky šancí na bednu a vypadá to na souboj s Orly o 5.místo. Konečné skóre 10:8 a to ještě hosté korigovali až posledními třemi zápasy. Pro Kružberk zlaté body a udržení šance na záchranu. 

Kings - Kryptokoriáni: 15:3, koment vedle

Supi - Bohumín: v polovině zápasu to bylo 4:4, pak už bodovali jen Supi. René Vinárek 4 body

24.kolo:

Ludgeřovice - Ranec: domácí nejsou bez šancí, možná by mohla být plichta

Orli - Supi: orli se umí hecnout na silné soupeře ale spíš si myslím, že body poputují do Benešova. Pokud se ale seknu jako minulý týden u Virusu, zlobit se nebudu :-)

Kryptokoriáni - Tazmani: vyrovnaný zápas, i zde zkusím plichtu

Bad Boys - Brooklyn: Jablunkov si spraví náladu po výbuchu v Kružberku

Rytíři - Brooklyn B: tady není o čem, 3 body pro domácí

Maníci - Kružberk: Kružberk minule překvapil ale do Frýdku si pojedou pro nadílku

Virus - Jestřábi: Jestřábi se poslední dva zápasy probrali ale na výborně hrající Virus to stačit nebude

Bohumín - Kings: Žádné podcenění z naší strany nehrozí ale cestu za našim cílem bychom si asi neměli zkomplikovat u předposledního týmu tabulky. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Orlí nálety :-D

(Kumas, 16. 3. 2017 19:06)

Orli jsou doma hladoví po bodech to už známe a jestli předvedou nabuzenou hru jak s námi,tak Supi odjedou bez bodu jupííííí :-)