Jdi na obsah Jdi na menu
 


Souhrn 22.kola

8. 3. 2017

22.kolo:

BadBoys – Jestřábi: hosté si zavzpomínali na lepší časy a uhráli cenný a při jejich letošních dosavadních výkonech nečekaný bod v Jablunkově. A mohlo být pro ně i lépe, jelikož vedli už 6:9. Nakonec  tedy výhra Jablunkova 10:9p. Hostující Juroška 4 body.

Orli – Brooklyn B: tentokrát žádné překvápko v podání Orlů ale jasná výhra 12:6

Kryptokoriáni – Supi:  výhra hostů se čekala ale 2:16 je fakt kotel. Gaidečka, Stříbný, Kučera a Vinárek bez ztráty bodu.

Rytíři – Ludgeřovice: domácí měli silný nástup a vedli už 6:2, čtyřhry ovšem uhráli hosté a dotáhli to až na 8:7, pak už ale bodovali jen rytíři, kteří vyhráli 11:7. Rosťa Bajtek 4 body.

Maníci – Tazmani:Maníci hned zkraje tekli 0:3 a nakonec se na 3 body velmi nadřeli. Výhru 10:8 jim v posledním zápase zajistil 4 bodový Kuba Mandys.

Virus – Kings: 6:12, koment vedle

Brooklyn – Kružberk: Kružberk urval 3 body za výhru 8:10, pro mě nečekaný výsledek. Hosté týmový výkon, 2-3 body každý, takže jim nakonec ani nevadily prohrané čtyřhry.

H/V Bohumín – Ranec F-M: tipoval jsem, že pokud budou hosté bez Malíka, mohli by domácí něco urvat. Kamil nakonec jel, nicméně tři body za výhru 10:8 i tak zůstaly v Bohumíně.

Po 22.kole máme aktuálně 7 bodů na Supy, ti mají ovšem zápas s Virusem k dobru a očekávám, že to stáhnou na 4 body. Na třetí Virus se tlačí Maníci (-2 body) a BadBoys(-4 body). Šestí Orli už na bednu nedosáhnou (-6 bodů na Virus). Dole jsou zatím Bohumín, Kružberk a Brooklyn B. V klidu ale zatím rozhodně nemůžou být Jestřábi, Ludgeřovice a Brooklyn.

23.kolo:

Supi – Virus (dohrávka 21.kola): za nějaký ten bod pro hosty bychom se nezlobili ale očekávám výhru Supů

Supi – H/V Bohumín: výrazná výhra Supů

Brooklyn B – Ludgeřovice: důležitý záchranářský souboj, tipuju plichtu nebo těsnou výhru hostů

Jestřábi – Maníci: domácí minule překvapili ale letos to jsou z jejich strany spíše občasné záblesky. Maníci potřebují 3 body a taky si je uhrají.

Ranec – Orli:Orli sice poslední dobou mají občas zatmění  ale za normální situace by měli brát 3 body

Tazmani – Virus:Tazmani jsou velmi zdatný soupeř a rozhodně nejsou bez šancí ale i tak si tipnu těsnou výhru Virusu

Kružberk – BadBoys: hosté si další ztrátu nemůžou dovolit, takže 3 body poputují do Jabla

Brooklyn – Rytíři: tipnu si, že po tomhle zápase budou sestupové starosti domácích ještě větší

Kings – Kryptokoriáni: podařilo se nám maximálně zvládnout těžký trojboj Jablunkov, Maníci, Virus a byla by převeliká škoda to pokazit nějakou nečekanou ztrátou bodů. Kryptokoriáni proti nám hráli doma velmi pěkně, takže je potřeba se koncentrovat a nic nepodcenit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář