Jdi na obsah Jdi na menu
 


Souhrn 19.kola

13. 2. 2017

Ludgeřovice - Kryptokoriáni: tipoval jsem plichtu a nebylo k ní daleko, nakonec ale v závěru urvali tři body za výhru 10:8 domácí, kteří přitom po čtyřhrách prohrávali už 3:7. Dobrý obrat. Domácí Hořín 4 body.

Orli - Bohumín: 6:12 surprise při pohledu na výsledek jsem čekal, že Orlům tutově chyběl aspoň jeden hráč základu - ale ono ne. Orli jsou v těžké krizi.

Jestřábi - Rytíři: domácí zavzpomínali na lepší časy a berou dva body za výhru v prodloužení byť jim tam Rytíři nasypali 7 bing. Domácí Kubánek 4 body.

Supi - Bad Boys: šlágr kola jasně pro Supy 13:5 , přiznám se že jsem čekal minimálně těsnější skóre. Tomáš Stříbný 4 body.

Brooklyn B - Virus: Virus šlape a povolil Štefanovi netradičně jen bod. Rosťa Březina 4 body. Pěkný zápis ale měli všichni Virusáci. Konečné skóre 4:14. http://www.dc-virus.cz/news/a19-kolo-brooklyn-b-virus/

Ranec - Maníci: i zde moc nechybělo k remíze. Nakonec ale Jakub Mandys udolal Kamila Malíka 2:1 a zajistil favoritovi 3 body za výhru 8:10. Dle zápisu to tam Jakub sypal velmi mocně.

Tazmani - Kružberk: jasná výhra Tazmanů 12:6 - zřejmě i díky tomu, že domácí Urbánek naházel 33x 133+   :-)

Kings - Brooklyn: 11:7 - koment vedle.

 

20.kolo:

Bad Boys - Kings: v příštím kole nás čeká těžký kalibr. Bad Boys v domácím prostředí vyhráli 8 z 9 zápasů s průměrným skóre 12:6 a nestačili jen na Supy ve 4.kole. Od té doby porazili doma všechny soupeře, včetně Maníků a Orlů a mimo jiné roznesli Tazmany 18:0. Supi v posledním zápase přerušili jejich 6-zápasovou vítěznou šňůru. Bude to chtít velmi kvalitní výkon a na ten určitě máme.

Kryptokoriáni - Brooklyn B: uspět by měli domácí

Rytíři - Orli: ještě nedávno by byli hosté favoritem, nyní čert ví

Maníci - Supi: další šlágr kola. Jsem zvědavý zda Maníci dokáží Supy obrat o nějaké body, Bude to těsný zápas.

Virus - Ranec: Virus letos body nerozdává a nestane se tak ani teď

Bohumín - Ludgeřovice: domácí by měli potvrdit body z Orlové

Brooklyn - Tazmani: tipnu si hosty, možná plichta

Kružberk - Jestřábi: zde si tipnu domácí

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář