Jdi na obsah Jdi na menu
 


Souhrn 1.kola

19. 9. 2016

Tak a je to opět tady, začala nová sezóna. Sezóna bez silného týmu Predátorů (i když ne úplně na 100%, jeden stále loví). K hlavním favoritům by měli patřit Supi, Maníci a náš tým. Pak je tam několik vlčáků, jako Orli, Jestřábi, Virus a Bad Boys. Vyskočit může ale úplně někdo jiný, loni se na začátku s Maníkama taky asi na titul nepočítalo.

1.kolo:

Ludgeřovice-Bad Boys:domácí přiznám se moc neznám, až na ex-Maxe J.Novotného. Hosté ale potvrdili roli favorita a vyhráli celkem jasně 6:12,  Mirek Krop 4 body.

Brooklyn B-Brooklyn A:áčko je bez Pasty a Surmy. Michal Ištok taky nehrál a byla z toho prohra 12:6. Štefan ztratil jen leg.

Supi-Jestřábi:ptačí souboj jasně pro domácí, kteří budou letos zřejmě horkým kandidátem na titul. Už tak kvalitní tým posílili superligoví Drobík a Stříbný.Výhra 12:6, obr Koloděj 4 body.

Kryptokoriáni-Rytíři:domácí kvalitně posíleni o Standu Surmu z Brooklynu si v prodloužení poradili s rytíři, kteří se přemístili z Těšína do Karviné. 10:9pp

Orli-Maníci:mistr narazil hned v prvním kole. Loni Maníci zvládli několik důležitých zápasů 10:8, tentokrát stejným skóre padli v Orlové. Orli rázně vykročili k nápravě loňské neúspěšné sezóny. Vyrovnaný zápas zřejmě rozhodl duel Šeliga-Krol.

Ranec-Kružberk:Kružberk udělal svým návratem do ligy velkou radost jistě nejen nám...Přiznám se, že kromě Ládi Bočka mi sestava nic neříká, každopádně Ranec vyhrál v poklidu 13:5

Hornets-Výhybka - Virus: oba Bohumínské týmy se spojily v jeden, na sestavě není dlouholetá opora Mesiarik. Virus přijel i s predátorskou 4-bodovou posilou Zdeňkem Baierem a odvezl si až nečekané brutální výhru 1:17.

Kings-Tazman Jr-Doctors: hosté hráli sympatické šipky, rozhodla přece jen větší kvalita a zkušenosti. 11:7

2.kolo:

Kryptokoriáni-Bohumíny - spíš asi jedna

Jestřábi-Kings - pokusíme se navázat na dobrý start a urvat body

Brooklyn B - Bad Boys - dovolím si mírně favorizovat hosty

Maníci-Ludgeřovice - tady by to měla být jasná 1

Rytíři-Tazmani Jr. - domácí by měli být úspěšnější

Kružberk-Supi - tady není o čem, tutovka 

Brooklyn - Ranec - tipnu si domácí

Virus - Orli - to by mohl být pěkný zápas, Orli by mohli nějaký ten bod urvat

 

 

kk

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář